کیلس استارت خودرو

یکی از تکنولوژی هایی که در دو دهه اخیر در خودروها از آن استفاده می شود سیستم کیلس استارت یا سیستم بدون سوئیچ است.
این سیستم در ابتدا توسط شرکت مرسدس بنز در اواسط دهه 90 میلادی معرفی شد.
زمانی که این سیستم وارد بازار شد تنها خودروهای گران قیمت و لوکس از آن بهره مند شدند. اما با گذشت زمان از این آپشن بروی خودروهای ساده و معمولی نیز استفاده شد.
در این سیستم راننده برای بازکردن یا قفل کردن درب ها، نیازی به فشردن دکمه روی کنترل از راه دور ندارد. در واقع زمانیکه کلید همراه راننده است توسط گیرنده های حساس خودرو شناسایی می شود و فقط با لمس درب خودرو و یا با دور شدن از خودرو، درب ها به طور اتوماتیک باز و قفل می شوند.
هم چنین زمانی که راننده به خودرو نزدیک می شود (حدود یک متری) این کلید توسط گیرنده های حساس خودرو شناسایی شده و درب خودرو باز می شود و وقتی که داخل خودرو می‌شوید ترمز را فشار داده و با فشار دادن دکمه استارت ماشین شما روشن شده و آماده حرکت می‌شود و همچنین هنگامی که هوا سرد است و احتیاج به گرم شدن ماشین داریم می توانید از راه دور ماشین را استارت زده و منتظر بمانید تا خودرو شما گرم شود . توجه داشته باشید که راننده می بایست سوئیچ را به همراه خود داشته باشد چرا که شناسایی کلید توسط گیرنده های که روی خودرو نصب شده است ضروری است و تا هنگامی که سوئیچ داخل خودرو نباشد ماشین استارت نمی خورد . 
شما نیز می توانید با نصب این سیستم، خودروی خود را مجهز به یک آپشن لوکس کرده و از آن لذت ببرید.
کیلس های جدید بیم آپشن مجهز به قابلیت روشن، خاموش و بازو بست کردن قفل درب خودرو از طریق نرم افزار روی انواع گوشی می باشند.
تلفن تماس جهت نصب : 
02191012950